СВІТЛІ ГОЛОВИ

5 порад по догляду за волоссям для блондинок
підтримка кольору

Підтримка кольору

Блонд завжди в тренді і підходить практично всім. Потрібно лише правильно підібрати відтінок і визначитися з технікою фарбування (сомбре, омбре, шатуш, балаяж, пастеляж, bleach hair та незліченне число інших варіантів).

Для підтримки кольору і догляду за освітленим або світлим від природи волоссям рекомендується використовувати спеціальні засоби, шампуні, маски, кондиціонери, з ліній для блондинок, які спрямовані на інтенсивне зволоження, збереження кольору та нейтралізацію жовтизни. У професійних марках часто зустрічаються окремі засоби для підтримки пігменту холодних і теплих блондів.

Захист від впливу високих температур

Як відомо, волосся після освітлення стає більш пористим, сухим, чутливим і вимагає до себе дбайливого ставлення. Тому намагайтеся не зловживати “прасками” і плойками (спеціалісти радять використовувати їх не частіше ніж раз на тиждень) і обов'язково користуйтеся термозахисними засобами. Зверніть увагу на продукти з маслами. Масло живить волосся, закриває кутикулу і створює на поверхні волосини захисну плівку.

захист від впливу високих температур
салонний догляд

Салонний догляд

Щоб волосся виглядало дійсно розкішно, до домашнього догляду хоча б раз на місяць ми радимо додати салонні процедури для зволоження і відновлення. Вони дають приголомшливий результат.

Як варіант спробуйте молекулярний рефілер Wella SP Liquid Hair. Цей революційний продукт від Wella насичує волосся гідролізованим кератином і амінокислотами (зокрема, аланіном і гистидином). Ці компоненти лікують пошкоджені ділянки, сприяють відновленню тканин, зволожують і зміцнюють структуру, надають волоссю щільність, еластичність і красивий здоровий блиск. Ефект від салонного догляду з рефілером зберігається біля двох тижнів.

Косметика з SPF-фільтрами

Навіть якщо вам подобається ефект вигорілого волосся, не варто надмірно пересушувати освітлене волосся. З приходом весни запасіться косметикою для волосся з SPF-фільтрами.

Косметика с SPF-фильтрами
щадні техніки фарбування

М'які техніки фарбування

Чистий красивий блонд по всій довжині (без затемнення біля коренів) виглядає дуже круто, особливо на короткому волоссі. Однак треба усвідомлювати: коріння потрібно буде фарбувати приблизно кожних 3 тижні (а потім тонувати довжину). А це означає, що кожен раз ви будете пошкоджувати волосся.

Альтернатива - зробити модне омбре, шатуш, балаяж. Окрім того, що такі фарбування носяться дуже довго, вони допомагають візуально надати зачісці об'єм, створюють гарні переходи кольору і ефект сяючого волосся.