ВЕСНЯНИЙ ДОГЛЯД

Три підказки для красивої зачіски
1. Корекція кінчиків

Перший крок на шляху до чудової зачіски та красивого доглянутого волосся - це корекція кінчиків. Справа в тому, що якщо волосся січеться на кінцях, воно починає сіктися вище і вище. Найкращий спосіб усунути проблему - освіжити кінчики. Відрощуєте волосся і хочете зберегти довжину? - Телефонуйте в Uncras Studio, щоб записатися на дастінг (цю процедуру ще називають поліруванням волосся). У перекладі з англійської слово означає "змахування пилу". Популяризував цю техніку лос-анджелеський стиліст Сел Сальседо, який злегка переосмислив один із старих методів стрижки: волосся скручували в джгути, а пошкоджені кінчики, що стирчали, зрізали небезпечною бритвою або обпалювали полум'ям свічки.

У сучасному варіанті все цивілізовано. Посічені кінчики "змахують" дуже гострими ножицями легким, майже невловимим дотиком. Довжина залишиться такою, як і була, але зачіска буде виглядати більш охайно. Щоб уникнути проблеми посічених кінчиків, волосся рекомендується підстригати щонайменше кожних 6 тижнів. Для профілактики застосовуйте маски, бальзами, масло для волосся і не забувайте про термозахист.

2. Відновлення і зволоження

Після зими, перепадів температур, шапок, сухого повітря в приміщенні тощо, волосся може стати тьмяним, сухим і ослабленим. Щоб повернути йому силу і здоровий блиск, потрібно підібрати хороший якісний догляд.

Зверніть увагу на засоби з пантенолом, ретинолом, морськими мінералами, натуральними маслами, вітамінами Е і С, що забезпечують волоссю зволоження і відновлення, роблять його еластичним, м'яким і слухняним - маски, бальзами, а також leave-in-кондиціонери, зволожуючі і відновлювальні спреї (такі, що не треба змивати), еліксири, масло для волосся і т.д. Важливий фактор - сонцезахисні фільтри.

відновлювальний еліксир
Відновлювальний еліксир - Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir
3. М'яке очищення та термозахист

Щоденне миття волосся шампунем може призвести до сухості волосся (або її посилити) і тьмяності кольору.

У проміжку можна використовувати сухий шампунь. Також постарайтеся не зловживати “праскою”, плойкою і укладанням гарячим феном.

Обов'язково користуйтеся термозахисними засобами і час від часу давайте волоссю відпочити - нехай вони висохнуть природнім шляхом.

сухий шампунь
Сухий шампунь - EIMI Dry Me