>

ПРАВИЛА МАНИКЮРА

Все що ви хотіли дізнатися про манікюр - від необхідних запобіжних заходів, дезінфекції, стерилізації, використання одноразових матеріалів до найгарячіших трендів нігтьової естетики сезону весна-літо 2017 - в інтерв'ю з феєю Uncras Анною Шишовою.

Головне правило манікюру?

Коли клієнт приходить в салон, він має бути впевнений в тому, що йому не загрожує небезпека зараження хворобами, грибками тощо. Саме безпека - головний тренд в манікюрі. І тільки потім естетична сторона справи. Ми розуміємо, що несемо відповідальність за здоров'я нашого клієнта, тому приділяємо особливу увагу дезінфекції та стерилізації.

Спочатку всі металеві інструменти (ножиці, щипці для видалення кутикули і т.п.) 15 хв витримуються в дезинфікуючому розчині. Після цього йде передстерилізаційне очищення від залишків забруднень - інструмент протягом 5 хв ретельно промивається під проточною водою. Висушений інструмент складаємо в індивідуальний крафт пакет і поміщаємо в сухожарову шафу (стерилізація відбувається 1 годину при температурі 180 градусів). Колір індикатора на пакеті при цьому зміниться з блакитного на коричневий.

Які інструменти / матеріали повинні бути одноразовими?

Ми працюємо пилками з одноразовим полотном (їх піддається стерилізації так само, як і інші інструменти). Однозначно одноразовими повинні бути серветки, дерев'яні палички, ватні диски і будь-які аксесуари, які контактують зі шкірою. Вся косметика, котру ми використовуємо, містить антибактеріальні та противірусні компоненти.

Розкажи про тенденції на літо. Яка форма / довжина нігтів зараз актуальна?
Згідно модних показів і загальних тенденцій в нігтьовій естетиці, які ми наразі спостерігаємо, в моді короткі нігті, підстрижені приблизно на рівні подушечок або трохи довше. За формою вони повинні бути овальними або мигдалевидними. Якщо нігті дуже короткі, можна надати їм форму квадрата, але з м'якими закругленими кутами.
А щодо дизайну, відтінків?

Очікувано - це нюд. Ніжні рожеві, бежеві, коралові відтінки, блідо-блакитний... Деякі стилісти радять підбирати колір лаку максимально наближений до відтінку шкіри, але це вже як кому подобається. Якщо хочеться надати такому манікюру індивідуальний штрих, можна прикрасити нігті геометричними малюнками, додати крапки, лінії, смужки, трикутники. У цьому сезоні дуже багато схожих варіантів манікюру на нюдовом або білому тлі.

Як варіант можна зробити френч. Французький манікюр повернувся в оновленому вигляді. Ідея в тому, щоб кінчики нігтів були кольоровими, сріблястими, золотими, прикрашеними глітером - аби не білими, як раніше. Сам манікюр можна доповнити цікавими елементами, абстракціями, наклейками. Ефектно виглядає френч з поєднанням текстур - припустимо, базовий шар матовий, смужка глянцева.

З яскравих відтінків мені подобаються салатовий, синій, жовтий. Не обійтися без головного фаворита сезону за версією Pantone - кольору кучерявої капусти. Актуальними також залишаються лососевий і рожевий.

Плавно перейшли в літо глітер і металік. Ми продовжуємо експериментувати з металізованими лаками, дзеркальною втиркою, золотими і срібними блискітками. Такий манікюр виглядає дуже святково і відмінно підходить для вечора. Ну а якщо бажаєте побешкетувати, зробіть манікюр з леопардовим принтом. Звірячі патерни в манікюрі популярні як ніколи.