Вихід з темного кольору

Техніки освітлення волосся

Якщо ви хочете змінити своє життя, додати в нього свята і трошки чар, почніть з зачіски - так вважала Коко Шанель. А хто ми такі, щоб з нею сперечатися. Як освіжити імідж до літа, перефарбуватися з брюнетки в блондинку, візуально надати волоссю блиск і об'єм розповість наш арт-директор Леся Рассказова

окрашивания на лето 2017

При виході з темного кольору головне - визначити стан волосся та дізнатися, яка кількість фарбуючого пігменту встигла в ньому накопичитися: скільки фарбувань було виконано, якими продуктами, якими препаратами, чи використовувалися раніше фізичні барвники як хна, басма або тонуючі препарати (часом їх навіть складніше видалити, ніж інтенсивні фарби).

сомбре

Ми рекомендуємо зробити тестове пасмо. Обирається невелике пасмо. На нього наноситься блондуючий препарат певного відсотка, щоб подивитися, наскільки рівномірно піддається освітленню хімічний пігмент. Найчастіше, пігмент не зникає весь, і освітлення відбувається місцями. Ви, напевно помічали, як при домашньому фарбуванні колір, буває, лягає нерівно, яскраво вираженими зонами, смужками, плямами...

Найгірше зазвичай освітлюються кінчики волосся (бо на них накопичується найбільше хімічного продукту), тоді як нам хочеться зробити їх максимально світлішими, щоб створити ефект вигорілого волосся, сомбре, омбре. Ми повинні врахувати всі моменти і розробити стратегію фарбування.

Щоб зробити тестове пасмо присутність клієнта не обов'язкова. Ми просто відріжемо маленьке пасмо, яке не має значення ані в стрижці, ані в подальшому укладанні, перевіримо, як саме піддається освітленню хімічний пігмент, і потім обговоримо з клієнтом можливі варіанти по телефону або при особистій зустрічі.

Сучасні тенденції дозволяють нам застосовувати більш м'які способи виходу з темного кольору, щоб надмірно не травмувати волосся. Ті самі сомбре чи омбре виконуються і закритими техніками (в фользі), і відкритими - без фольги, за допомогою препаратів, які можуть освітлювати тільки поверхневу частину кутикули волосся, не проникаючи всередину.

beach blonde

Такі техніки як контуринг, окрім іншого дозволяють красиво обіграти проблеми нерівномірного розподілу пігменту і навіть обернути їх собі на кормсть. За допомогою техніки 3D фарбування, за рахунок тоненьких вуалеподібних пасем, можна створити ефект сяяння.

Волосся стає світлішим, але при цьому виглядає зовсім по-іншому - переливається й грає кількома відтінками пасем. Здається, що це не освітлення, а просто блиск. Затемнення біля коренів візуально додає зачісці об'єм і дозволяє фарбувати волосся в два рази рідше, ніж зазвичай.

окрашивание контуринг
блонд 2017

Монохромні фарбування не дають такої переваги. Хоча, безумовно, чисті прозорі блонди мають шикарний вигляд. Особливо в варіанті креативних коротких стрижок. Так, це не так зручно, не так носибельно, але дуже круто, модно і стильно.